Масштабний конкурс малюнку на асфальті влаштували у центрі Кіровограда

01.06.14, 13:02

Сьогодні, у Міжнародний день захисту дітей креативна група "Jane&VIka Creative Group" за ініціативи депутатів Кіровоградської районної ради – Дмитра Січкаря та Євгена Микитенка, - провели у Студії по вулиці Дворцовій, 12 конкурс малюнку на асфальті.


Конкурс на тему "Єдина, квітуча і мирна Україна" зібрав кілька десятків дітей – різного віку, - вони малювали сонце, небо, українські прапори, квіти і метеликів, свою родину і друзів. «На вогник» до дворику заходили всі, хто у теплий літній день гуляв вулицею Дворовою. Брати участь могли всі бажаючі!

Кожен учасник конкурсу отримав призи (іграшки, олівці) та солодкі подарунки від Дмитра Січкаря та Євгена Микитенка, а головне – масу позитивної енергії, гарного настрою і цікавого спілкування із однолітками. Вони гралися, танцювали на сцені, ділилися одне з одним посмішками. Додатковий приємний нюанс - це виставка-продаж, який організувала студія "Мир Креатива". Чудові сувеніри прикрасили день!


Окрема подяка від організаторів конкурсу креативної групи "Jane&VIka Creative Group" - за сприяння та підтримку, - народному депутату України Станіславу Семеновичу Березкіну!
Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Vladyslav C.Квест-комнаты CAPTIVITY GAME
Эта сеть уже несколько лет называется Escape Game! Страница не соответствует действительности! Смотрите сюда https://escape-game.com.ua/…
Ирина .Урочище "Каскады"
Побывали в урочище, полюбовались его красоте и необычности пейзажа кировоградщины. Какие же катаклизмы пережила…
Валентина .​Серебряное озеро (Скала)
Усадьба "У Портных, Валя и Вадим" хотим сказать спасибо нашим гостям которые посетили наш дом и палаточный городок…