Хай добро перемагає
07.06.14, 9:00
![](https://d.tusovka.kr.ua/data/news/002575/images/main/in-text-19479.jpg)
На початку свята маленьких вихованців привітала начальник управління охорони здоров’ я Кіровоградської міської ради О.Макарук.
Вихованці обласного ОЦДЮТ презентували хлопчикам та дівчаткам - пацієнтам центру - театралізовану виставу «Хай добро перемагає». Два веселих домовичка – Кука і Чапа, за допомогою добрих героїв, рятували принцесу Посмішку від злого Мага Суму. Маленькі глядачі брали активну участь у запропонованих головними героями іграх і саме цим змогли перемогти Мага і повернути сумній принцесі її посмішку та гарний настрій.
![](https://d.tusovka.kr.ua/data/news/002575/images/9059/in-text-19477.jpg)
![](https://d.tusovka.kr.ua/data/news/002575/images/9060/in-text-19478.jpg)
О. Ярова, методист Кіровоградського обласного ЦДЮТ
Комментарии
Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!Что мне даст регистрация?