Львівська Майстерня Шоколаду відкрилась у Кіровограді

30.06.14, 14:00

Подарунком з нагоди Дня молоді та Дня Конституції для кіровоградців стало відкритя на вулиці Дворцовій 16/7 крамниці львівського шоколаду. В асортименті закладу, який поєднує магазин та кав'ярню, можна знайти цукерки різноманітних найменувань: "Кураговий бальо", "Класичний трюфель", "Ванільна атракція", ""Медова берелка", "Полунична пацьорка" та "Цьомики". Як пише сайт "Акула-Медіа", цукерки виготовляються вручну з бельгійського шоколаду у Львові.

Окрім шоколаду у магазині можна спробувати широкий асортимент тортів, чаю та кави. Звісно, є тут і відомі на всю країну шоколадні фігурки Путіна - "Путін Малий" та "Путін Великий". Також у магазині представлені дитячі книги відомих львівських видавництв. Варто зазначити, що продавчині у крамниці надзвичайно привітні і виключно усі спілкуються українською мовою!

Джерело: http://akulamedia.com
Комментарии

Соловьёва Наталия29 декабря 2015 22:31
0
Зашла в кировоградскую "Майстерню". Ну что сказать, интерьер, как и по всей сети, а вот меню... Многого нет в наличии, что есть - не совсем тот вкус, который запомнился в других заведениях под этим же названием (во Львове, Киеве, Одессе). Заказали горячий шоколад с кардамоном - принесли шоколад с насыпанными сверху зернами кардамона в скорлупе (это примерно так, как вынесли бы торт, посыпанный цельными неколотыми грецкими орехами со скорлупой). Сидели грызли, как семечки. Подруге принесли травяной чай "с лимоном", цвет был, как сок лимона в кипятке, т.е. она такое утром пьет натощак для улучшения пищеварения. Это не чай, заварки пожалели? В довершение, сидя за столиком в глубине зала, постоянно слышали грохот моющейся кем-то за стенкой посуды, а также громкую перекличку уборщиц, персонала за баром в стиле "Маня? Га!", от неожиданности мы вздрагивали и забывали, о чем говорили (вот так приятное вечернее чаепитие). Какое-то не-львовское настроение получилось. Идти туда еще раз и проверять, было ли все это случайностью - пока нет желания.
Ответить
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!