​Стали відомі імена призерів «SportClub 2S Championship Kirovograd Open»!

01.07.14, 11:31

На вихідних у кіровоградському Дендропарку, за підтримки голови міської організації ПП "УДАР" Лариси ОНУЛ, відбулись Всеукраїнські Змагання з CrossFit «SportClub 2S Championship Kirovograd Open»!

&t3 Розпочалися змагання з реєстрації учасників, кількість яких сягала 32-ьох, з них 21 – чоловіки, а 11 – жінки. Далі очікувало лише найцікавіше! А саме: відбіркові етапи, на яких спортсмени демонстрували свою силу та витримку, звитягу та надреальні можливості людського тіла. Завдання, які ставились до виконання дивували пересічних глядачів, проте учасників це ніяк не насторожувало,адже на майданчику, в самому центрі Дендропарку, зібрались кращі з кращих спортсменів!

Компетентні судді, які були закріпленими за учасниками (задля контролю та підрахунку виконаних дій) занотовували результати кожного, щоб врешті-врешт визначити переможця Всеукраїнських Змагань з CrossFit «SportClub 2S Championship Kirovograd Open»! Та організатори потурбувались і про естетичне задоволення усіх присутніх на заході, адже в межах змагань глядачі насолодились виступом Школи Брейк Дансу "Mix of Steps" та запальними танцями Групи підтримки з чирлідингу "FRESH"!

I нарешті, після надскладного фінального туру, настав найочікуваніший момент - нагородження! До Вашої уваги пропонуються результати Всеукраїнського Змагання з CrossFit «SportClub 2S Championship Kirovograd Open»!

Чоловіки:
І місце – Кіріченко Артем;
ІІ місце – Леус Леонід;
ІІІ місце – Мельников Дмитро.

Жінки:
І місце – Оробец Ольга;
ІІ місце – Синіцина Марина;
ІІІ місце – Савченко ОленаКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Доброго дня! Це ви пишете на інформаційний новинний сайт. Якщо вам потрібна вам допомога - телефонуйте Номер 116111…
Светлана .Частный зоопарк в селе Озера НЕ РАБОТАЕТ
Здравствуйте, а вы не знаете сейчас зоопарк работает???
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!