Угода про Асоціацію: Що зміниться для українців?!

08.07.14, 10:00

Україна підписала Угоду про асоціацію із Європейським союзом. Це підписання змушує Україну проводити прозорі внутрішні політичні та інституційні реформ, та впроваджувати механізми боротьби з корупцією.

Втілення положень про зону вільної торгівлі пройде з червня до листопада 2014 року. ЄС надає негайні преференції для 82,2% українського сільськогосподарського експорту.


Що ще змінилося для українців?!

Спільний проект ТЕКСТІВ та Центру.ЮА за підтримки Міжнародного фонду "Відродження"


Важлива складова бюджету інтернет-видання TEXTY.org.ua- пожертви читачів! Якісна і нерозважальна журналістика, яка працює в інтересах публіки, потребує затрат і в принципі не може бути прибутковою. Але натомість вона є суспільним надбанням, як, наприклад, чиста вода. Тому фінансова підтримка кожного з вас дуже важлива для нас. Звертаємося з проханням здійснити пожертву на підтримку ТЕКСТІВ.

Якщо ви здійснили пожертву, повідомте будь ласка нам на адресу texty.org.ua (равлик) gmail.com Це потрібно для того, аби ми могли відзвітувати вам, куди витратили зібрані кошти Як можна перерахувати кошти? EugeneLakinsky(НА)gmail(КРАПКА)com - наш рахунок на ПейПел; 096 551 68 93 - гроші на рахунок можна слати і на телефон - це Київстар. У Київстра зявилася можливість перевести гроші з телефону на кредитну картку. Телефон тільки для збору пожертв, зв'язатися з нами можна по емейлу texty.org.ua @ gmail.com
Джерело - http://texty.org.uaКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Частный зоопарк в селе Озера НЕ РАБОТАЕТ
Дякуємо! Видалили його з активного розділу сайту
Артем .Система замовлень і доставки Mister. Am
Зробив замовлення в додатку Mister.Am При оформленні замовлення вказав використати свій накопичений кешбек в розмірі…