​Змагання родин на "Сімейному Чемпіонаті"

29.07.14, 11:00

Минулої неділі у Дендропарку відбулась конкурсна програма під назвою "Сімейний Чемпіонат"! Дві родини змагались за звання найдружнішої та найкмітливішої в місті. Шлях, який вони пройшли до визнання був не із легких!

7-ома етапами відзначилась конкурсна програма, яка містила в собі завдання, призначені для кожного члена сім'ї. Татусі дітлахів демонстрували свою фізичну силу, матері проявляли господарські вміння, а у малечі перевіряли наскільки добре вони знають своїх батьків.
Д
о останнього поєдинку родини дійшли з однаковою кількість балів, а отже, саме він мав визначити, яка сім'я є зразком та прикладом для наслідування! Та рівень старанності конкурсантів був наскільки високим, що освіжаючий приз від ТМ "Живчик" учасники "Сімейного Чемпіонату" отримали в рівній кількості!
З подарунками в руках, дві найсміливіші родини міста залишали головну сцену Дендропарку, відчуваючи гордість за тепло і затишок свого сімейного кола!
Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Кафе "Крила"
Можливо, ви можете зробити це на сайті кафе "крила": https://kryla.com.ua/
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Кемпинг "У Алены"!Проживание в палаточном городке на берегу Серебрянного озера!!!!Новые трехместные палатки высотой…
Костя .Легенды и реальность замка Шуваловых
Проведу екскурсію по місту Тальному та по палацу графа Шувалова, старий номер втрачений , ось новий 0972220158. У зв*язку…