​Дендропарк провів патріотично-благодійну програму "Армія сильна – Україна вільна!"

04.08.14, 16:00

У минулу суботу кіровоградський Дендропарк допоміг своїм відвідувачам проникнутись атмосферою патріотизму. На гостей Дендропарку очікувала програма під символічною назвою "Армія сильна - Україна вільна". Найменші ранкові відвідувачі парку охоче взяли участь у конкурсі дитячого малюнку "Незалежна Україна". З-під пензля дітлахів народжувався рисунок, від якого віяло патріотизмом та переживаннями за нинішню долю країни.

Деяким часом пізніше стартувала акція "Україна Єдина". Саме такий напис прикрашав ватман, який поєднав у собі кольори державного прапору. На ньому відвідувачам Дендропарку запропонували написати слова побажання військовим, які нині перебувають в зоні АТО. Десятки бажаючих писали послання до своїх рідних, що мужньо захищають рідну землю, а маленькі рученята дітлахів наносили свої відбитки.

Згодом розпочалась конкурсна програма для захисників Батьківщини, в ході якої чоловіки виконували силові вправи, заручались підтримкою прекрасної статі та проявляли свою кмітливість. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих героїв в зоні АТО. Дивлячись на малюнки дітлахів, якими оточили сцену та на вогонь свічок, що палав на честь Героїв, не всі змогли стримати свої емоції.

Завершився захід благодійним рок-концертом вітчизняних хітів. Живий звук та відомі композиції подарували гостям Дендропарку яскраві враження та істинну насолоду мистецтвом. Протягом дня, у Дендропарку, громадська ініціатива "Армія SOS" Кіровоград зібрала кошти, сумою 6174 грн. А також, діяла благодійна акція "Я крапля в океані", за умовами якої 2 грн. з кожного поповнення картки Дендропарку направлено на допомогу українським військовим.
Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Ипподром КСК "Княжий двор"
Людмило, телефонуйте будь ласка на іподром - тут це новинний сайт, а не сторінка компанії: (050) 235-80-56
Вікторія .Научись танцевать ТВЕРК
Марино, запис - за тел.: (093) 409 87 31, (095) 647 00 59
Игорь .Юристи служби зайнятості розповіали про особливості претензійно-позовної…
Деякі центри зайнятості сумістно з пенсійним фондом невірно обчислюють страховий стаж а саме війсковослужбовцям…