​Вітаємо призерів Чемпіонату з пляжного волейболу!

12.08.14, 9:00

На минулих вихідних завершився другий Чемпіонат з пляжного волейболу "Зірки Дендропарку-2014", який було започатковано за ініціативи та сприяння голови міської організації ПП "УДАР" Лариси ОНУЛ! Протягом шести тижнів ті, хто забажали відчути насолоду від літа повною мірою та стали активними учасниками Чемпіонату, боролись за почесне звання переможців. Із 25 чоловічих та 12 жіночих команд до фіналу змогли дійти лише кращі гравці, які наполегливо йшли до досягнення мети.

З вітальним словом на урочистій частині нагородження виступив представник Корпорації «ХХІ Століття» - Михайло Кісельов, який зазначив у своїй промові: "Вже другий рік поспіль Чемпіонат з пляжного волейболу успішного проходить у кіровоградському Дендропарку поряд з іншими спортивними заходами, такими як: Кроссфіт, Стрітбол та пляжний футбол. Це свідчить про те, що в пріоритеті Корпорації "ХХІ століття" та її генерального директора Лариси Онул, здоровий спосіб життя та активний відпочинок молоді, якому вона всіляко сприяє."

До вітального слова приєднався президент Федерації волейболу Кіровоградської області Дмитро Янчук та організатор змагань - В'ячеслав Сушенко. Тож, і ми вітаємо призерів Чемпіонату з пляжного волейболу "Зірки Дендропарку-2014"!

Чоловіки:

І місце - Бершацький Олександр та Лисий Роман;
ІІ місце - Хомич Олександр та Чучак Андрій;
ІІІ місце - Янчук Дмитро та Сатула Володимир.

Жінки:
І місце - Грицюк Наталля та Молодченко Олеся;
ІІ місце - Орлова Інга та Тарутіна Діана;
ІІІ місце - Рудкевич Анна та Прокопчук Олександра.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Борис .Кіровоград: Диво Ейфеля на Інгулі
Випадково побачив цей міст по TV і збагнув, що за півстоліття я проїжджав по ньому багато разів, але ніколи не бачив…
Вікторія .Кировоградский главпочтамт
Однозначно треба звернутися до Укрпошти, а не на сайт "Тусовка" (де ви зараз знаходитесь), бо це інформаційно-розважальне…
Вікторія .Відпочинковий комплекс "Казанок"
Не знаю, але мені здається навряд чи - там немає ліжок