Патріоти вчились плести віночки!

23.08.14, 11:30

Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва ім..О.М.Бойченка провела днями у рамках літньої читальної зали «Книга під сонцем» вуличну акцію "Україна – єдина країна!". З самого початку планувалось, що акція триватиме до 12.00. Але інтерес кіровоградців до свята Незалежності України та події в рамках акції був настільки великим, що акція тривала до 14.00.

Кожне свято ми, бібліотекарі, намагаємось зробити різноманітним та цікавим, щоб залучити якомога більше нових користувачів. В рамках акції кіровоградці познайомились з історією свята, дізнались цікаві факти про Україну, переглянувши книжкові виставки «Україна: погляд через фотооб’єктив» та «Така дивовижна Україна». А перевірити свої знання з історії рідного краю люди змогли, взявши участь у вікторині «Моя квітуча Батьківщина», за що отримували «handmaded» сюрпризи.
Справжні патріоти своєї країни навчились плести українські віночки з польових квітів та стали учасниками майстер-класу з патріотичного арт-розпису. Але і це ще не все! Ми запрошували усіх долучитися до створення об’ємного панно в техніці торцювання «Моя Україна». Це заняття стало найцікавішим для людей, що проходили в цей час вулицею Дворцовою. А найсміливіші стали учасниками зйомок відеоролика про Батьківщину, що тривали протягом святкування.
Дякуємо усім, хто брав участь у нашій акції, сподіваємось, що ви отримали заряд патріотизму та гарного настрою від бібліотеки! Ми, в свою чергу, вітаємо улюблену країну та всіх українців зі святом Незалежності, та бажаємо всім успіхів, процвітання та єдності!Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!