Патріоти вчились плести віночки!

23.08.14, 11:30

Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва ім..О.М.Бойченка провела днями у рамках літньої читальної зали «Книга під сонцем» вуличну акцію "Україна – єдина країна!". З самого початку планувалось, що акція триватиме до 12.00. Але інтерес кіровоградців до свята Незалежності України та події в рамках акції був настільки великим, що акція тривала до 14.00.

Кожне свято ми, бібліотекарі, намагаємось зробити різноманітним та цікавим, щоб залучити якомога більше нових користувачів. В рамках акції кіровоградці познайомились з історією свята, дізнались цікаві факти про Україну, переглянувши книжкові виставки «Україна: погляд через фотооб’єктив» та «Така дивовижна Україна». А перевірити свої знання з історії рідного краю люди змогли, взявши участь у вікторині «Моя квітуча Батьківщина», за що отримували «handmaded» сюрпризи.
Справжні патріоти своєї країни навчились плести українські віночки з польових квітів та стали учасниками майстер-класу з патріотичного арт-розпису. Але і це ще не все! Ми запрошували усіх долучитися до створення об’ємного панно в техніці торцювання «Моя Україна». Це заняття стало найцікавішим для людей, що проходили в цей час вулицею Дворцовою. А найсміливіші стали учасниками зйомок відеоролика про Батьківщину, що тривали протягом святкування.
Дякуємо усім, хто брав участь у нашій акції, сподіваємось, що ви отримали заряд патріотизму та гарного настрою від бібліотеки! Ми, в свою чергу, вітаємо улюблену країну та всіх українців зі святом Незалежності, та бажаємо всім успіхів, процвітання та єдності!Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Доброго дня! Це ви пишете на інформаційний новинний сайт. Якщо вам потрібна вам допомога - телефонуйте Номер 116111…
Светлана .Частный зоопарк в селе Озера НЕ РАБОТАЕТ
Здравствуйте, а вы не знаете сейчас зоопарк работает???
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!