Безпеці дітей на дорозі – підвищену увагу!
20 серпня на території Кіровоградської області стартували Всеукраїнські профілактичні заходи «Увага! Діти на дорозі!», спрямовані на відновлення навичок, пов’язаних з безпечною поведінкою юних учасників дорожнього руху на вулицях і дорогах, а також адаптацію школярів до транспортного середовища в місцях постійного проживання і навчання.
21 серпня працівники ДАІ для усіх учасників дорожнього руху організували акцію «Безпеці на дорозі – підвищену увагу!», під час якої проводили профілактичну роботу з пішоходами та водіями. Під час акції співробітники Державтоінспекції нагадували усім учасникам дорожнього руху про важливість дотримання Правил дорожнього руху та наслідки неправильної поведінки на дорозі. Для дорослих учасників дорожнього руху працівники ДАІ підготували листівки «Увага! Діти на дорозі», а для малечі – закладки у підручники, які неодмінно знадобляться їм під час навчального процесу.
Шановні водії! Державтоінспекція Кіровоградської області переконливо просить вас бути гранично уважними на дорогах, особливо при проїзді поблизу шкіл, в місцях, де встановлений знак «Діти», в районі зупинок громадського транспорту, близько житлових мікрорайонів, місць масового відпочинку. Вам необхідно знизити швидкість і бути уважними.
Державтоінспекція Кіровоградської області бажає Вам щасливих і безпечних доріг!
Комментарии
Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!Что мне даст регистрация?