Кіровоградська команда юних інспекторів руху «Драйв» серед лідерів всеукраїнських фінальних змагань ЮІР!
10 вересня в Пущі Озерній м. Києва завершилися змагання серед загонів юних інспекторів руху й гри серед шкільних команд КВН-ЮІР.
38-ий Всеукраїнський зліт ЮІР проходив під гаслом «Молоде покоління – за безпеку руху!» і зібрав 22 команди з України. Кіровоградщину в Пущі Водиці представила команда ЮІР з Петрівського району «Драйв», яка неодноразово посідала призові місця у щорічних змаганнях серед команд юних інспекторів руху з усіх районів Кіровоградської області. Впродовж тижня учасники змагалися за звання кращих на конкурсних змаганнях «Велоестафета», «Юний регулювальник», «Знання Правил дорожнього руху», «Медична допомога», «Кращий командир загону ЮІР», творчі конкурси «Агітбригада» і «Соціальна реклама з безпеки дорожнього руху» та змагання Клубу веселих та найкмітливіших.
Фінальні змагання закінчилися виступами дитячих творчих колективів, відомих українських співаків, проте наші учасники ще довго будуть пам’ятати веселу та дружню атмосферу свята.
Сектор профілактичної роботи
УДАІ УМВС України в Кіровоградській області
Комментарии
Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!Что мне даст регистрация?