Діти неоголошеної війни...

17.09.14, 18:00

Дитячий, заливчастий сміх - найкращі ліки від депресії. Тільки щира дитяча радість може допомогти відволіктись від буденних проблем, на секунду забути про те, що ці діти були вивезені фактично з війни - із зони АТО.

На території корпусу «Армія спасіння» цієї суботи лунав веселий дитячий сміх, сяяли щасливі посмішки на вустах малечі, а їхні очі горіли від радості та натхнення, де діти на асфальті малювали сонечко, улюблених казкових героїв, сердечка та писали про мир в Україні. Не обійшлося й без веселих конкурсів, ігор та естафет, також було частування, чудові подарунки та продуктові набори. А ще розігрували супер-приз: набір постільної білизни з Машею і Ведмедем. Діти активно брали участь в усіх запропонованих розвагах. Жодна дитина не залишилась без подарунку.
Важливо, щоб ці діти відчули опіку і турботу дорослих. Тому зусиллями громадських організацій «Армія Спасіння», ТОВ «Православна просвіта», громадської організації «Серце матері» та настоятеля храму Максима-Сповідника Євгенія Жабковського, організатори маленького свята влаштували для них цікаві розваги, щире спілкування, спільне малювання, виконання пісень – все те, що могло на деякий час забути про ті жахливі події і змусити відчути себе потрібними своїй країні.

автор - голова ГО «Серце матері» Людмила ШукрутаКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Марина .​Серебряное озеро (Скала)
Доброго дня відпочивали на озері жили в Наталі 0682509908 в селі Протоповка це просто жахіття люди добрі я вас прошу…
Вікторія .Частный зоопарк в селе Озера
Наскільки відомо з відгуків - ні, не працює
Василь .Кондитерська "Family bake shop"
Наталія Вікторівна - віртуоз своєї справи! Рекомендую завітати та скуштувати її вироби. Будете задоволені!