Сонячні зайчики привітали Кіровоград зі святом!

26.09.14, 12:00

Минулої неділі найменші кіровоградці привітали рідне місто з Днем народження. Як завжди, кожної третьої неділі місяця, до Дендропарку завітав Сонячний Зайчик з веселою розважально-пізнавальною програмою для малят від 1року та їх батьків. Цієї неділі події були присвячені Дню народження міста. До дітлахів приходили Осінь та Білочка з Більченятком. З великою радістю та задоволенням діти виконували завдання, допомагали зібрати урожай, створювали музичний оркестр та веселі хороводи.

Згадали і про свято батька, яке офіційно почали святкувати минулого року третьої неділі вересня. Сонячний Зайчик розучив з малечею чудову пісеньку-подарунок, яку заспівали улюбленим татусям. Батьки теж не залишились осторонь, вони разом з дітлахами весело виконували вправи, допомагали створити тунель для поїзда, водили хороводи та співали пісні. Для рідного міста всі разом власноруч робили велику вітальну листівку та створили крейдою галявину привітань. Тепер всі чекають на нову зустріч з Сонячним Зайчиком, яка відбудеться Дендропарку 19 жовтня!
Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Борис .Кіровоград: Диво Ейфеля на Інгулі
Випадково побачив цей міст по TV і збагнув, що за півстоліття я проїжджав по ньому багато разів, але ніколи не бачив…
Вікторія .Кировоградский главпочтамт
Однозначно треба звернутися до Укрпошти, а не на сайт "Тусовка" (де ви зараз знаходитесь), бо це інформаційно-розважальне…
Вікторія .Відпочинковий комплекс "Казанок"
Не знаю, але мені здається навряд чи - там немає ліжок