Триває благочинна акція «Подаруй тепло захиснику Батьківщини: в’яжемо шкарпетки разом»

07.10.14, 10:00

У Кіровоградській обласній універсальній бібліотеці ім. Д. Чижевського розпочалась благочинна акція «Подаруй тепло захиснику Батьківщини: в’яжемо шкарпетки разом».

Мета акції – зігріти взимку теплом власноруч в’язаних речей українських солдатів, які перебувають в зоні АТО. Запрошуємо майстринь і тих, хто не вміє плести, але прагне навчитися, разом, об’єднавшись у бібліотеці, для виготовлення в’язаних вовняних шкарпеток, які обігріють захисника України. У подальших планах – розширення асортименту, окрім шкарпеток, можна плести шапки, шалики (шарфи) та рукавиці.

Звертаємося до всіх небайдужих кіровоградців долучитися до благодійної справи: можна приносити в обласну бібліотеку ім. Д. Чижевського вовняні нитки темних кольорів чи вовняний одяг, з ниток якого можна зв’язати шкарпетки. Ці речі приймаються в холі І поверху.

Також будуть організовані майстер-класи, де кожен може навчитися плести спицями. Перший майстер-клас відбудеться сьогодні, 7 жовтня, згодом такі безкоштовні майстер-класи планується проводити щовівторка.

Акція стартувала 2 жовтня 2014 року. І вже наприкінці місяця працівники обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського передадуть виготовлені вироби учасникам АТО.

За детальнішою інформацією звертайтеся в бібліотеку за телефонами: 22-58-90, 0507044199 (Аліна Петрівна Осокіна), 066 1227098 (Світлана Вікторівна Приймак).

Адреса бібліотеки: м. Кіровоград, вул. В.Перспективна, 24Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

good.natally@gmail.com g.Сучасна лабораторія фізики – перехід на профільний рівень…
Чекаю нової інформацію з даного заходу. Дуже зацікавлена. Сподіваюсь на нові враження.
Maria Y.Банк для тих, хто любить Україну
Не знаю как кого, а меня эта спекуляция на патриотизме уже здорово поднапрягает. Когда первый раз увидел бил борд…
Светлана .Мастер-класс "О чем не молчит наше тело"
Как и почему возникают психосоматические заболевания? Каким же образом наши «нематериальные» переживания, мысли…