Триває благочинна акція «Подаруй тепло захиснику Батьківщини: в’яжемо шкарпетки разом»

07.10.14, 10:00

У Кіровоградській обласній універсальній бібліотеці ім. Д. Чижевського розпочалась благочинна акція «Подаруй тепло захиснику Батьківщини: в’яжемо шкарпетки разом».

Мета акції – зігріти взимку теплом власноруч в’язаних речей українських солдатів, які перебувають в зоні АТО. Запрошуємо майстринь і тих, хто не вміє плести, але прагне навчитися, разом, об’єднавшись у бібліотеці, для виготовлення в’язаних вовняних шкарпеток, які обігріють захисника України. У подальших планах – розширення асортименту, окрім шкарпеток, можна плести шапки, шалики (шарфи) та рукавиці.

Звертаємося до всіх небайдужих кіровоградців долучитися до благодійної справи: можна приносити в обласну бібліотеку ім. Д. Чижевського вовняні нитки темних кольорів чи вовняний одяг, з ниток якого можна зв’язати шкарпетки. Ці речі приймаються в холі І поверху.

Також будуть організовані майстер-класи, де кожен може навчитися плести спицями. Перший майстер-клас відбудеться сьогодні, 7 жовтня, згодом такі безкоштовні майстер-класи планується проводити щовівторка.

Акція стартувала 2 жовтня 2014 року. І вже наприкінці місяця працівники обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського передадуть виготовлені вироби учасникам АТО.

За детальнішою інформацією звертайтеся в бібліотеку за телефонами: 22-58-90, 0507044199 (Аліна Петрівна Осокіна), 066 1227098 (Світлана Вікторівна Приймак).

Адреса бібліотеки: м. Кіровоград, вул. В.Перспективна, 24Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Доброго дня! Це ви пишете на інформаційний новинний сайт. Якщо вам потрібна вам допомога - телефонуйте Номер 116111…
Светлана .Частный зоопарк в селе Озера НЕ РАБОТАЕТ
Здравствуйте, а вы не знаете сейчас зоопарк работает???
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!