​Козацькі вихиляси

16.10.14, 14:00

14 жовтня о 14.00 в обласній бібліотеці для дітей ім. Гайдара у відділі підліткового читання та інформаційно-консультативних послуг користувачам було проведено конкурсно-розважальну програму «Козацькі вихиляси»

У світлий день Покрови Пречистої Богородиці - заступниці і покровительки українського народу, відзначається ще й національне свято – день українського козацтва. Ця традиція підкреслює велике історичне значення козацтва в боротьбі за утвердження української державності.

У цей день в бібліотеці відбулися козацькі вихиляси, в яких взяли участь семикласники ЗОШ № 20. Юнаки змагалися у веселих конкурсах: «Козацький гопачок», «Козаки пишуть листа додому» та ін.

Діти змагалися у спритності, кмітливості, і робили це, як колись, козаки Запорозької Січі, під час відпочинку, але на новий лад.

Родзинкою свята стала посвята в козаки, проголошення козацької клятви та символічний подарунок - браслетка з написом "Козаки - захисники України".

Такі свята, як День українського козацтва, сприяють відродженню віри, духовності наших традицій, звичаїв, моралі.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Доброго дня! Це ви пишете на інформаційний новинний сайт. Якщо вам потрібна вам допомога - телефонуйте Номер 116111…
Светлана .Частный зоопарк в селе Озера НЕ РАБОТАЕТ
Здравствуйте, а вы не знаете сейчас зоопарк работает???
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!