ФК "Зірка": ​Коли на свій день народження дарують подарунки!

22.10.14, 10:00

Людина, коли стає на рік старшою, розмірковує над тим, що вдалося зробити за минулий рік, і що ні. Що ж вдалося футбольному клубу «Зірка»?

Безумовно, поліпшення в інфраструктурі. Рівно за рік центральний стадіон Кіровоградщини перетворився на окрасу міста. Ще під час реконструкції наші земляки та гості міста з цікавості заходили подивитися, чи можливо, щоб такі зміни відбулися за такий короткий проміжок часу? Можливо!

Зараз «Зірка» має чудовий футбольний газон, сучасну систему поливу та підігріву, нове табло, систему озвучування, нові вежі освітлення, 2 тренувальних поля зі штучним покриттям, легкоатлетичну арену європейського рівня… І все це здобутки футбольного клубу за останній рік! Звичайно, що не все вдалося зробити з того, що планувалося. Але чи думали вболівальники, що такий об’єм роботи можливо виконати за дванадцять місяців? Впевненим на всі 100 % був лише президент клубу Максим Березкін. Його слова не розійшлися зі справами, і ті рекордні 13 тисяч вболівальників, які заповнили стадіон на кубковий матч з «Динамо», змогли оцінити реальні справи, які робить президент клубу.

Минулий сезон був доволі вдалим і для першої футбольної команди «Зірка», адже 6-е місце в першій лізі – кращий виступ колективу за останні 10 років. Саме зараз в складі нашої професійної команди чимало кіровоградців – вихованців місцевих футбольних шкіл.
Цього року порадували і юнацькі команди Академії. Нарешті футбольний клуб «Зірка» представлений у вищій лізі дитячо-юнацького футболу України, причому відразу чотирма командами. Це заслуга всього тренерського колективу Академії, який до цього йшов впевнено і наполегливо. Максим Станіславович неодноразово наголошував на тому, що вкладати кошти в дитячий футбол – легко. Адже будь-яка дитина, яка займається улюбленим видом спорту – чи то футбол, чи то легка атлетика, чи то шахи – вона вже розвивається, удосконалює свої здібності та свою майстерність.

Тому логічним було рішення почесного президента футбольного клубу «Зірка» Максима Березкіна на честь чергової річниці футбольного клубу «Зірка» зробити подарунок всім дітлахам міста Кіровограда. Саме 16 жовтня, в день народження футбольного клубу, за підтримки Максима Станіславовича в місті Кіровограді розпочалася благодійна акція. Всі кіровоградські школи з нагоди 103-ї річниці футбольного клубу «Зірка» отримують футбольні м’ячі та комплекти маніжок для занять футболом. Футбольний клуб сподівається, що саме завдяки такій популяризації футболу наші діти виростуть сильними та здоровими. І саме з занять м’ячем на шкільних подвір’ях вийдуть майбутні майстри шкіряного м’яча, якими завжди славилася кіровоградська земля.

Приємно, що в цій акції окрім тренерів Академії футбольного клубу «Зірка» приймають участь і футболісти. Капітан кіровоградської команди Олександр Кочура вже відвідав декілька шкіл. І ми впевнені, що така акція ще більше підніме зацікавленість до футболу в Кіровограді, який є одним з лідерів за відвідуваністю матчів в першій лізі.
Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!