"Зіркова пара" взуття стала доступна всім знам'янчанам
Сервіс “Оплата частинами” ПриватБанку став доступним і жителям міста Знам’янки. Взуттєвий магазин “Зіркова пара”, що по вул. Фрунзе, 77ж, став партнером ПриватБанку та подарував своїм клієнтам можливість купувати якісне взуття, оплачуючи його вартість частинами, без відсотків та переплат. Програма ПриватБанку “Оплата частинами” впевнено завойовує прихильників на території Кіровоградщини. Все більше підприємств торгівельно-сервісної мережі всіх районних центрів області приєднуются до цього найзручнішого сервісу ПриватБанку.
«Наше місто не таке вже й велике, не промислове, відповідно доходи городян не завжди дозволяють придбати якісне, а значить не дешеве взуття, - розповідає Алла Мороз, власниця магазину “Зіркова пара”. - ПриватБанк надає можливість знам’янчанам здійснити бажання, придбати омріяну “Зіркову пару” в розстрочку, не переплачуючи ні копійки. Ми ж маємо можливіть збільшити кількість клієнтів, і відповідно товарообіг. Це дуже гарна підтримка малого бізнесу, особливо у наш неспокійний час”.
“Сьогодні нашими партнерами у сервісі “Оплата частинами” долучається все більше підприємств тогово-сервісної мережі району, - розповідає Максим Шеремет, керівник Знам’янського відділення №33 Кіровоградського регіонального управління ПриватБанку, - які починають розуміти, що партнерство з ПриватБанком приносить не лише задоволення, але й збільшення доходів, надає значні переваги перед конкурентами”. Сьогодні до сервісу «Оплата частинами» підключено найбільші українські мережі з продажу техніки, мобільних телефонів, одягу, взуття та інших товарів. Серед них Comfу, «Фокстрот», «Ельдорадо», «Алло» і інші. Лише у Кіровоградській області до сервісу «Оплата частинами» підключено більше 1,5 тис підприємств торгівельно-сервісної мережі.
Комментарии
Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!Что мне даст регистрация?