Квіти в долоньках
Вже традиційно, в рамках підготовки та проведення новорічно-різдвяних свят Кіровоградський обласний художній музей продовжує співпрацю з загальноосвітніми закладами Кіровоградщини, проводячи тематичні пересувні виставки, інтерактивні програми та майстер-класи.
2 та 3 грудня 2014 року співробітники Кіровоградського обласного художнього музею напередодні 7 грудня - Дня пам’яті великомучениці Катерини й дня народження народного художника України Катерини Василівни Білокур вже вкотре провели пересувну виставку «Творчий шлях Катерини Білокур» та майстер-класи з виготовлення новорічної іграшки «Квітів-Лялечок» для учнів 2-х класів НВО «Багатопрофільний ліцей ФМШ - Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 18».
На завершення розповіді діти охоче приступили до виготовлення «Квітів-Лялечок» із тканини. І через декілька годин понад 120 рукотворних «Квіточок» наповнили класи школи.
Олена Степанок - завідуюча відділу науково-просвітницької роботи Кіровоградського обласного художнього музею
Комментарии
Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!Что мне даст регистрация?