​Ресторатори - кіровоградським кіборгам: Свято для передової!

03.01.15, 12:00

Кіровоградські ресторатори привітали із Новим роком спецпризначенців 3-го полку. Це відбулося напередодні святана території легендарних кіборгів. Ініціатором акції “Ресторатори кіровоградським кіборгам” виступив рестораний комплекс " Тиха Гавань” (директор – С. Горбунова). Її підтримали ресторани “ЯПІ” (власник – Д. Терзов), “ Старе місто”, “Евразия” та “Горком” (власник – А. Яровой).

Тож, 30-го грудня завершилась смачна новорічна акція. На передову, для військових 3-го окремого полку спецпризначення,було відправленобагато смаколиків серед якихм`ясо,фрукти,печиво, цукерки, мед, соки та багато іншого. Як зазначила директор ресторану “Тиха Гавань” Світлана Горбунова, готуючи страви, намагалися все зробити так, щоб від них віяло домашнім затишком та щирістю.

Із особливим теплом пані Світлана розповіла і про листи, які написали солдатам-захисникам діти гімназії №5, 3-В класу. В цих листівках– захоплення, підтримка, прохання повернутися живими. Їх також передадуть спецпризначенцям.

“Ресторатори кіровоградським кіборгам” – чергова акція ресторану “Тиха Гавань” для українських військових, які захищають нас на сході України. Ресторатори постійно допомагають армії, підтримують наших солдат. Саме таким чином коженробить свій вклад в спільну перемогу. Дмитро Терзов, власник ресторану “ЯПІ”, який відгукнувся на заклик колеги першим, наголосив, що лише наша праця, єдність, спільна підтримка наших військових гарантують перемогу.

Тож, автомобіль із подарунками від рестораторів, теплими речами від волонтерів та маскувальною сіткою від кіровоградської молоді вирушив на схід, для кіровоградських спецпризначенців. Повертайтеся живими! З Новим Роком!Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Ипподром КСК "Княжий двор"
Людмило, телефонуйте будь ласка на іподром - тут це новинний сайт, а не сторінка компанії: (050) 235-80-56
Вікторія .Научись танцевать ТВЕРК
Марино, запис - за тел.: (093) 409 87 31, (095) 647 00 59
Игорь .Юристи служби зайнятості розповіали про особливості претензійно-позовної…
Деякі центри зайнятості сумістно з пенсійним фондом невірно обчислюють страховий стаж а саме війсковослужбовцям…