Давайте зробимо спортивну залу для особливих діток?!

05.02.15, 18:00

Кіровоградський центр соціальної реабілітації діток-інвалідів, яким керує Анна Заботкіна, минулої осені та й взимку отримав чимало подарованих знарядь для занять спортом. Зараз у центрі проходять цікаві та насичені заняття з ЛФК - діти у захваті від батуту, бігової доріжки, кольорового кільця для дитячого баскетболу та інших цікавих речей!

Директор центру - від імені викладачів та вихованців, - щиро дякує всім, хто допоміг, адже наразі подарованого обладнання так багато, що воно навіть не поміщається у кімнаті. Тож, у центрі можна обладнати повноцінну спортивну залу. У закладі навіть є приміщення, яке можна перепланувати для залу ЛФК, але для цього необхідно провести ремонтні роботи. Зробити все працівники закладу можуть і власними силами, а ось матеріали, обладнання для санвузла та пластикові вікон - це все вимагає коштів, непідйомних наразі для центру.

На фото ви бачите приміщення, яке потребує ремонту. Тож, якщо маєте час, натхнення, бажання і ресурси - долучайтеся! До речі, творча група "Jane&VIka" створила календар "Леді Єлисаветграда", кошти від продажу якого направляються якраз для Центру. Купити календар можна у галереї "Єлисаветград", або зателефонувавши до Вікторії: 050-321-39-19 або Жанни: 066-328-40-48. Вартість календаря - 100 грн.
Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Vladyslav C.Квест-комнаты CAPTIVITY GAME
Эта сеть уже несколько лет называется Escape Game! Страница не соответствует действительности! Смотрите сюда https://escape-game.com.ua/…
Ирина .Урочище "Каскады"
Побывали в урочище, полюбовались его красоте и необычности пейзажа кировоградщины. Какие же катаклизмы пережила…
Валентина .​Серебряное озеро (Скала)
Усадьба "У Портных, Валя и Вадим" хотим сказать спасибо нашим гостям которые посетили наш дом и палаточный городок…