Владислав Івченко: «Кожну свою книгу бачу як кіно…»

09.03.15, 14:00

Минулого тижня у стінах Кіровоградського обласного художнього музею відбулася презентація книг українського письменника Владислава Івченка «Найкращий сищик імперії на великій війні» та «Найкращий сищик та падіння імперії». Цей захід пройшов у рамках Всеукраїнського туру на підтримку книговидання - за участю голови благодійного фонду «Добротвір» Андрія Малика та редактору книг і «зірці українського Фейсбуку» видавництва «Темпора» Олександра Стукала.

Як зазначили самі організатори, це вже була п’ята зустріч із ознайомленням творчого надбання «найбільшого з українських письменників – 110 кг +» на території Кіровоградщини. Хто ж до нас завітав?

Знайомтесь - Владислав Івченко, який народився у Києві 1976 року, де прожив всього тиждень, а потім був висланий за сарказм до Сум, де живе і досі. Закінчив Вищі курси літературної майстерності при Будинку-музеї А.П.Чехова за фахом «Поміркований реалізм». Також закінчив із червоним дипломом і «червоним обличчям» економічний факультет Сумського держуніверситету. З 2000 року працює в сумській газеті, де зробив карколомну кар’єру і досягнув посади заступника головного редактора. Пише з 1998 року, а з 2004-го здебільшого українською мовою. У творчості сповідує власні принципи. За своє життя написав уже чимало пригодницьких, та й не тільки, книжок (зупинятися і не збирається), за що є і лауреатом, і стипендіатом.

Під час невимушеного спілкування та презентації своїх творів Владислав Івченко із присутнім йому чудовим почуттям гумору відповідав на численні запитання аудиторії, яка складалася в основному зі студентської молоді міста та журналістів. А запитань дійсно було безліч: як створювалися ці книги, чи буде екранізація, які архівні джерела використані, хто або що є музою для письменника і т.д. До речі, двом авторам найкращих, на його думку, запитань було вручено по екземпляру книги, що не могло потішити гостей заходу. Не було жодної людини в залі, яка не піддалася шаленій енергетиці та іскрометному гумору Владислава, якого аудиторія ніяк не хотіла відпускати. Наприкінці зустрічі автор власноруч підписував книги і ставив автографи усім бажаючим шанувальникам детективних пригод Івана Карповича Підіпригори – найкращого сищика імперії. «Я отримав задоволення від написання цих книг і хочу ним поділитися з вами…» - так говорить про свою творчість Владислав Івченко.

автор - Леся Дмітрієва, науковий співробітник відділу науково-просвітницької роботи Кіровоградського обласного художнього музею
Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!