Майже 4000 тарілочок домашнього смачного борщика-супчика для воїнів

17.03.15, 14:00

У суботу 14-го березня добровольці об'єднання "Кулінарна Сотня Кіровоградщини" нафасували для воїнів чергову велику партію сухих сумішей!

Борщу - 99 пакети, супи гречані - 41 пакет, супи рисові - 79 пакетів, суп вермишелевий - 61 пакет. Разом - 280 пакетів перших страв (на 7 л. кожен) - це 3920 тарілочок домашнього запашного смачного борщика чи супчика! Окрім цього, завдяки нашій "таємній учасниці" О.М. ми зафасували приготовлені нею 9 (!) кілограмі енергетичних батончиків. А ще Тетяна та Сергій Сила привезли нафасований український "наркотик" - перемелене сало з часником! І вони ж побалували дівчат смачнющим тортом на честь 30-річчя синочка. Бажаємо миру, здоров'я і щастя!!

Вже після фасування, під час розподілення сух.пайків, приїхала Lidia Denisova і привезла ящичок гарячих запашних рогаликів. Не перестаємо захоплюватися цією жінкою! Лідія завжди знаходить час та силу пекти та готувати вітамінні суміші для бійців. Здоров'я та Божої допомоги Вашій сім'ї, Лідіє!!! Результат: сухі борщі та супи були передані "Самообороні", "Збережи Світ", "Разом-Сила", "Серця Матерів", волонтерові Павлу Кучеренку. Також суміші відкладені за запитом для волонтерів Олександрії, Олександрівки та Компаніївки. Енергетичні батончики будуть надаватися лише напряму і адресно. Якщо хтось із волонтерів потребує таких батончиків,то можемо поділитися рецептомКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!