Казка з татом

25.03.15, 18:00

Всі батьки мріють, щоб їхня дитина виросла мудрою, доброю і щасливою. Для того, щоб мрія збулася, є спосіб – читаймо дітям разом! Так, 22 березня у відділі дитячого та сімейного читання обласної бібліотеки для дітей ім. А.П.Гайдара пройшов День родинного читання «Казка з татом».

Бібліотекарі в образах казкових героїв допомогли батькам здійснити подорож у Країну Дитинства. Літературні вікторини для матусь переконали малюків, що прочитані в дитинстві казки та цікаві історії запам'ятовуються на все життя.

Але головними героями на святі були татусі! Подолавши всі перепони на своєму шляху, які приготували підступні та нечитаючі Баба Яга та Кікімора, вони прочитали казки дітям та були нагороджені почесними медалями «Мій тато – найкращий казкар».

Шановні батьки! Читайте своїм дітям, адже хвилини проведені за спільним читанням та прослуховуванням казок сприяють розумінню не лише змісту прочитаного, навколишнього світу, а й одне одного. При цьому дитяча пам'ять надовго зберігає атмосферу довіри та єднання з дорослими, інтонації голосів тата й мами, їхні слова, пояснення.

Всеукраїнський тиждень дитячого читання триває.

Чекаємо на Вас!Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Доброго дня! Це ви пишете на інформаційний новинний сайт. Якщо вам потрібна вам допомога - телефонуйте Номер 116111…
Светлана .Частный зоопарк в селе Озера НЕ РАБОТАЕТ
Здравствуйте, а вы не знаете сейчас зоопарк работает???
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!