«Молодь. Наше слово»
![](https://d.tusovka.kr.ua/data/news/004174/images/main/in-text-на сайт 2.jpg)
Цими вихідними у Кіровограді відбувся круглий стіл в рамках Нової суспільної ініціативи «Молодь. Наше слово», організаторами якого виступили управління молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації, інститут демократії та соціального прогресу та Нова СД Платформа у співпраці з Фондом ім. Фрідріха Еберта в Україні .
«Молодь. Наше слово» - це унікальна комунікативна платформа, що розроблена з метою створення відкритого простору для обговорення та вирішення соціальних проблем молоді кожного регіону України.
У заході взяли участь представники різних молодіжних організацій, органів виконавчої влади, профспілок, студентських та молодіжних рухів з Кіровограда, Світловодська та Олександрії, які протягом двох насичених днів шукали шляхи вирішення таких актуальних проблем:
-Вірус безробіття. Чи є вакцина?
-Освіта. Інструмент чи формальність?
-Соціальна інтеграція молоді.
![](https://d.tusovka.kr.ua/data/news/004174/images/16911/in-text-фото5.jpg)
Настав час діяти! Молодь. Наше слово!
Комментарии
Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!Что мне даст регистрация?