Тиждень православної віри відбувся у бібліотеці ім. Бойченка
З 30 березня до 3 квітня в бібліотеці проходила акція «Тиждень православної віри». Акція була присвячена Великодню та українським традиціям його святкування.
В рамках акції в бібліотеці була розміщена велика виставка церкової атрибутики. Ці предмети ми часто бачимо в храмах, але не знаємо їх значення. Огляд даної виставки проводили священики Кіровоградської Єпархії Української Православної Церкви - голова молодіжного відділу протоієрей Діонісій Буренко та ієрей Іван Верескун.
Одним із основних моментів розповіді священослужителів стала підготовка до головного християнського свята року – Великодня. Священики розповідали про великодню службу та про те, як до неї потрібно готуватися.
Цікавий сюрприз відбувся під час закриття акції. До бібліотеки завітала молода й талановита бандуристка Валентина Діхтяренко. Вона порадувала присутніх чудовими піснями про Україну.
Усі заходи, які відбувались в рамках «Тижня православної віри», пройшли цікаво та насичено, тож молодь покидала стіни бібліотеки усміхненою, радісною та піднесеною.
Комментарии
Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!Что мне даст регистрация?