Як ім'я людини впливає на його фінансову дисципліну?!
09.04.15, 16:00
Василі, Анатолії, Віктори, а також Наталі, Марії та Галини виявилися більш дисциплінованими позичальниками банків, ніж люди з іншими іменами. Про це повідомив у своєму блозі у Facebook Перший Заступник Голови Правління ПриватБанку Олег Гороховський.
«Нещодавно серед математиків нашого банку виникла дискусія: люди з якими іменами є найбільш дисциплінованими позичальниками за кредитними картками, – каже Олег Гороховський. – Щоб знайти цілком правдиву відповідь на це питання, ми проаналізували кредитні історії понад 12 мільйонів власників активних карток «Універсальна».
![](https://d.tusovka.kr.ua/data/news/004219/images/17238/in-text-zaemshiki-700x460-ua.png)
Серед чоловіків більш відповідально ставляться до виконання своїх фінансових зобов'язань Василі, Анатолії та Віктори. Також у п'ятірці Миколаї та Володимири. Математики ПриватБанку – це неформальний клуб за інтересами співробітників ПриватБанку, які у вільний від роботи час досліджують питання, що не є важливими для ведення бізнесу, але відповіді на які можуть бути просто цікаві.
Комментарии
Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!Что мне даст регистрация?