Вечір естетичного релаксу

12.04.15, 10:00

«Вечір естетичного релаксу» запропонували своїм відвідувачам бібліотекарі Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. О.М.Бойченка в рамках бібліопроекту «Креативна середа». Тож 8 квітня, як завжди у вечірній час, в бібліотеці вирували музика, поезія, танці та мистецтво хенд-мейд.

На сьогоднішній день не існує такої людини, яка б не слухала музику. Ми чуємо її щодня, навіть мимоволі: по телевізору, в транспорті, на вулиці… Музика нас оточує всюди. Але всі люди різні, мають різні смаки і щодо музики. В цьому переконалися й гості вечора. Під час заходу звучали пісні різні за своєю тематикою, характером та манерою виконання.

Свою творчість гостям бібліотеки дарували талановиті молоді виконавці Кіровоградщини - гурт «Приходьте завтра». Кирило Поліщук, Артем Луценко, Ольга Алєксєєнко та Сергій Цигульський не лише виконували пісні відомих українських виконавців, як Скрябін та Бумбокс, але й потішили піснями та поезією власного авторства. Цим сюрпризом аудиторія залишилась дуже задоволеною.

Незвичного колориту заходу додав загадковий музикант QicChazrch, виконавши свої власні пісні. Неординарність та своєрідність є основними складовими його таланту. Усі гості були приємно вражені харизматичним виконанням пісень виконавця.

Особливо запам’яталися відвідувачам учасники Кіровоградської міської громадської організації спортивного танцю «АРТ» Нікіта Перевозний та Валерія Рибалко. Молоді танцюристи майстерно виконали кілька чудових номерів. Ефектне «ча-ча-ча» та запальний «джайв» вразили глядачів у саме серце, тож при появі цієї пари зал щоразу спалахував бурхливими оплесками.

Порадували відвідувачів і під час майстер-класу «великодній сувенір». Тут створювали чудових «курчат» для прикрашання великоднього кошика.

Нам особливо приємно, що бібліотеку цього вечора відвідали й шановані гості – заступник голови кіровоградської обласної державної адміністрації – Сергій Петрович Коваленко та заступник директора департаменту культури, туризму та культурної спадщини кіровоградської ОДА Людмила Петрівна Тищенко. Вони схвально оцінили атмосферу вечора і талант кіровоградської молоді та пообіцяли стати постійними відвідувачами заходів бібліопроекту.

«Вечір» запам’ятався гостям своїми надзвичайними емоціями, вражаючими виступами та чудовими спогадами. А що приготували «креативні» бібліотекарі на наступний раз, Ви дізнаєтесь вже 22 квітня, якщо завітаєте на черговий захід бібліопроекту «Креативна середа».Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!