DO like OLIMPIANS: Роби, як олімпійці!

21.04.15, 16:00

Наприкінці минулого тижня Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, що у Добровеличківському районі, долучилася до Всеукраїнського проекту Національного олімпійського комітету України та «The Coca Cola Foundation» «DO like OLIMPIANS» («Роби, як олімпійці»). Мета проекту – залучення молодого покоління до активних занять фізичною культурою і спортом, формування уявлення дітей і молоді про олімпійський рух в Україні та світі.

До учнів навчального закладу завітали: головний спеціаліст відділення Національного олімпійського комітету України в Кіровоградській області Микола Аношкін, методист відділу освіти Добровеличківської райдержадміністрації Віталій Лічко, відомі спортсмени кіровоградщини та тренери дитячо-юнацьких спортивних шкіл . На початку заходу олімпійську розминку з учнями п’ятих класів провела майстер спорту України міжнародного класу зі спортивної гімнастики, учасниця літніх Олімпійських ігор у Пекіні 2008 року, багаторазовий переможець всеукраїнських та міжнародних змаганьВалентина Голенкова.

Після розминки діти переглянули відеоролик з виступами відомої кіровоградської спортсменки на змаганнях найвищого ґатунку. Відеоролик вразив учнів і вони впродовж години брали автографи у Валентини Голенкової. Потім юні спортсмени продемонстрували свої знання, взявши участь у олімпійській вікторині. Після проведення вікторини діти взяли участь у змагання з баскетболу, дартсу, дуйболу, тенісу настільного, а також продемонстрували свою спритність у різноманітних спортивних естафетах.

Переможці й призери змагань нагороджені дипломами відділення НОК України в Кіровоградській області, а навчальний заклад отримав спортивний інвентар. Після спортивного заходу було урочисто відкрито «Олімпійський куточок» у Помічнянській загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3.

Кіровоградське обласне відділення НОК України передало для школи книги з історії Олімпійських ігор та Олімпійського спорту, часописи про кращих українських спортсменів і тренерів та іншу літературу на олімпійську тематику, які займуть місце поруч із спортивними нагородами, завойованими учнями школи на обласних і всеукраїнських змаганнях.Обласне відділення НОК України висловлює подяку директору школи Баранову Олегу Івановичу, його заступникам Осипенко Тетяні Олександрівні і Калініченко Олені Ігоревні, та особливо вчителю-фанату фізичної культури Фідальго Аріелю за розуміння та розвиток фізичної культури і спорту у школі та місті.
Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!