Виставка-ярмарок «Весняний книговир» відбулась у Кіровограді

24.04.15, 10:30

250 років тому в тодішньому Єлисаветграді була віддрукована перша книга цивільним шрифтом, що поклала початок історії друкарства нашого краю. З цієї нагоди, а також до Всесвітнього дня книги та авторського права, вчора, 23 квітня, на головній площі обласного центру проводилась книжкова виставка-ярмарок «Весняний книговир». Захід відбувається під патронатом голови облдержадміністрації.

«Весняний книговир» – не просто виставка-ярмарок. Це творчий проект, у рамках якого протягом дня виступали відомі письменники та поети Кіровоградщини, шанувальники українського слова, проводились різноманітні конкурси, вікторини, благодійні акції, а також відбувалося вшанування лауреатів літературних премій. Напиклад, на ярмарку можна було не лише придбати книгу Олександра Жовни, а й поспілкуватися з автором.

У «Весняному книговирі» взяли участь видавці, книгарні, поети і письменники, провідні бібліотеки Кіровоградщини, а також багато небайдужих творчих людей та волонтерів, які нині опікуються військовослужбовцями, що відстоюють нашу незалежність на сході країни.

Відкрив захід голова ОДА Сергій Кузьменко, який привітав авторів, книговидавців та читачів Кіровоградщини і наголосив на важливості проведення такого заходу. Відвідувачам «Весняного книговиру» очільник області побажав гарного дня та приємного спілкування, а видавцям – визнання кіровоградської книги не лише в Україні, а й у всьому світі. Учасникам виставки-ярмарку він вручив почесні відзнаки-дипломи.
Крім духовної їжі було чим і поласувати. Наприклад, на ярмарку можна було купити ‪смаколики‬ від "Кулінарної сотні Кіровоградщини". Виручені від продажу кошти активістки спрямують на закпівлю інгредієнтів для сухих сумішей, які згодом поїдуть нашим захисникам.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Новая детская театральная студия в Кировограде
Контактный тел. 050 451 06 34 Оксана Николаевна
Михаил .Кировоградский главпочтамт
Красивые фото, но лучше бы номер телефона 19 отделения связи был правильно указан.
Вікторія .Кав’ярня-піцерія "Scorini"
Згодна, і ще й зручно замовляти, бо у центрі