Факультет іноземних мов бере участь у програмі "Активні громадяни"

22.05.15, 16:00

Днями на факультеті іноземних мов Кіровоградського державного педагогічного університету пройшов міні-тренінг, фактично - презентація програми «Активні громадяни» (Active Citizens). Провела захід випускник програми - Вікторія Талашкевич, керівник Кіровоградського прес-клубу - для студентів першого курсу.

Програма, про яку йде мова, впроваджується у світі з ініціативи Британської Ради і спрямована на збільшення індивідуальних внесків громадян, які мають вплив в своїй громаді. Загальна мета всіх дій - це досягнення сталого розвитку на локальному та глобальному рівнях. Тож, програма «Активні громадяни» забезпечує громадян інструментами та підтримкою для кращого розуміння, яким чином співпрацювати з людьми з різними світоглядами. А знання - чи це не найкращий інструмент?!

Про те, що таке громада, яка роль людини у громаді, якою може бути влада і як на неї впливати, і йшла мова під час тренінгу. Аудиторія була обрана не випадково, адже у Україні проект розрахований саме на розвиток серед молоді знань та навичок, які б сприяли міжкультурному діалогові та вирішенню конфліктів в масштабі всієї держави.

- Найближчим часом, а саме 11-12 та 13-14 червня ми разом із Катериною Заботкіною (це волонтер, учениця Кіровоградського педагогічного ліцею) проведемо у Кіровограді два дводенних тренінги за програмою «Активні громадяни». І ще один тренінг - у районі області. Результатом всіх тренінгів мають стати проекти соціальної дії, які, у разі їх грунтовності, може підтримати фінансово Британська рада, - розповідає Вікторія Талашкевич. І дякує керівництву факультету іноземних мов та окремо Спілці англійської мови - за сприяння в організацвії спілкування з молоддю. Тож, слідкуйте за анонсами / оголошеннями про тренінги на сайті "Тусовка", беріть участь, будьте активними!
Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

good.natally@gmail.com g.Сучасна лабораторія фізики – перехід на профільний рівень…
Чекаю нової інформацію з даного заходу. Дуже зацікавлена. Сподіваюсь на нові враження.
Maria Y.Банк для тих, хто любить Україну
Не знаю как кого, а меня эта спекуляция на патриотизме уже здорово поднапрягает. Когда первый раз увидел бил борд…
Светлана .Мастер-класс "О чем не молчит наше тело"
Как и почему возникают психосоматические заболевания? Каким же образом наши «нематериальные» переживания, мысли…