Епопея з перейменуванням бібліотеки: ​Діти голосують "за Шевченка!"

23.05.15, 10:00

Кіровоградська обласна бібліотека для дітей ім. А.П.Гайдара хоче, щоб їй було присвоєно ім'я Т.Г.Шевченка. Втім, ані звернення колективу, ані публікації у пресі не вплинули на думку депутатів обласної ради. Тому колектив закладу почав альтернативне голосування - і залучив до нього користувачів бібліотеки!

Кожен бажаючий може залишити свій підпис у підтримку перейменування бібліотеки на плакаті «Я голосую за Шевченка», який розміщено у вестибюлі закладу. На сьогодні вже нараховується біля 300 підписів користувачів, батьків, вчителів, вихователів, які відвідують бібліотеку і підтримують присвоєння бібліотеці імені Т.Г.Шевченка. Збір підписів продовжиться до засідання чергової сесії депутатів обласної ради.

- Сподіваємось, що напередодні Міжнародного Дня захисту дітей (1 червня), депутати Кіровоградської обласної ради дослухаються до спільного голосу колективу, користувачів бібліотеки та представників громадськості, і діти Кіровоградщини отримають чудовий подарунок під назвою: «Обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка», - ділиться сподіваннями директор бібліотеки Т.С. Манжула.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Снежана .Ночной клуб "Fusion Club"
С 18ти
Вікторія .Клуб "Rasputin Club"
Дякуємо, внесемо правки
Виктория .Ресторація Кропивницьких
Нікому НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!!Відвідали невеликою компанією....це ЖАХ!!!Обслуговуючий персонал не компетентний та хамовитий,…