Епопея з перейменуванням бібліотеки: ​Діти голосують "за Шевченка!"

23.05.15, 10:00

Кіровоградська обласна бібліотека для дітей ім. А.П.Гайдара хоче, щоб їй було присвоєно ім'я Т.Г.Шевченка. Втім, ані звернення колективу, ані публікації у пресі не вплинули на думку депутатів обласної ради. Тому колектив закладу почав альтернативне голосування - і залучив до нього користувачів бібліотеки!

Кожен бажаючий може залишити свій підпис у підтримку перейменування бібліотеки на плакаті «Я голосую за Шевченка», який розміщено у вестибюлі закладу. На сьогодні вже нараховується біля 300 підписів користувачів, батьків, вчителів, вихователів, які відвідують бібліотеку і підтримують присвоєння бібліотеці імені Т.Г.Шевченка. Збір підписів продовжиться до засідання чергової сесії депутатів обласної ради.

- Сподіваємось, що напередодні Міжнародного Дня захисту дітей (1 червня), депутати Кіровоградської обласної ради дослухаються до спільного голосу колективу, користувачів бібліотеки та представників громадськості, і діти Кіровоградщини отримають чудовий подарунок під назвою: «Обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка», - ділиться сподіваннями директор бібліотеки Т.С. Манжула.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Пане Руслане, якщо Ви не проти, ми передамо ваш телефон у соціальну службу. Дякуємо! Але також ви можете, у першу…
Ілона .Ресторан "Тихая Гавань"
Хочу залишити свій відгук про ресторан. Святкували день народження і всім дуже сподобався не тільки сам ресторан…
Oksana G.Пиццерия-бистро "Смачні традиції"
Скажите пожалуйста у вас можно забронировать столик на 6 человек