Світ природи - від сестер Уляни та Дарини Броншпіц

24.05.15, 16:00

Минулого тижня у Кіровоградському обласному художньому музеї в рамках проведення ХІ Міжнародної акції «Ніч музеїв» присвяченої Міжнародному дню музеїв відбулося відкриття виставки «Світ природи від сестер Уляни та Дарини Броншпіц».

Сестри Дарина та Уляна Броншпіц народилися в місті Кіровограді. Старша шістнадцятирічна Дарина – майбутній журналіст, історик та критик моди. Навчається в Кіровоградському педагогічному ліцеї з профільним направленням філологія та іноземні мови. Малювати почала з дитинства, а з 14 років найбільшої уваги стала приділяти саме малюванню, воно стає постійним заняттям.

У своїй творчості Дарина надає перевагу невеликим за розміром роботам в яких присутні абстракційні форми. Роботи створює використовуючи переважно олійні фарби, в пріоритеті також і роботи виконані олівцем. Дарина – різностороння особистість. Вільно володіє англійською мовою, вдосконалює свої знання із вивчення французької та німецької мов. Своє майбутнє пов’язує із модою, журналістикою та мистецтвом.

Сьогодні Дарина веде власний блог у якості критика моди. У квітні 2015 року, коли проводився VІ Великодній Благодійний Аукціон, на початку заходу Дарина Броншніц передала два своїх малюнка до Кіровоградського госпіталю, але головний лікар госпіталю Геннадій Сябренко зазначив, що в музеї більше людей зможуть їх споглядати і передав малюнки до фондового зібрання Кіровоградського обласного художнього музею.

Молодша сестра Уляна – дошкільнятко, вихованка дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 72 «Гномик» комбінованого типу. Поглиблено почала вивчати англійську мову, навіть дитячі мультфільми полюбляє дивиться саме англійською. Також Уляна активно займається малюванням та ліпкою з глини та пластиліну. Цікавиться також і сучасними тенденціями - моделюванням із використанням кінетичного піску. На прикладі старшої сестри самостійно знімає відеоблог «Поради від Уляни».

В експозиції, яка відкрилася в музеї, представлені малюнки Дарини «Квіткове життя» (2014р.), «Аура людини» (2015р.), «Мрія» (2015р.), «Суспільство ХХІ ст.» (2015р.), «Початок» (2015р.), «Вплив на прекрасне» (2015р.) та мала пластика Уляни - «Чарівний ліс» (2015р.).

Олена Степанок – завідуюча відділом науково-просвітницької роботи Кіровоградського обласного художнього музею
Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!