Обласний соціальний центр матері та дитини відсвяткував 3 роки

02.06.15, 18:00

1 червня для комунального закладу "Кіровоградський обласний соціальний центр матері та дитини" обласної ради - це подвійне свято - День захисту дітей та День народження самого закладу. Цього року нашому центру виповнилось 3 роки. Вік невеличкий, але є добрі результати. Упродовж цих трьох років у закладі проживало 54 жінки з дітьми, які опинились у складних життєвих обставинах та мали можливість отримати тут прихисток, розуміння, підтримку, психологічну, соціально-педагогічну, правову допомогу, допомогу в оволодінні навиками по догляду за новонародженою дитиною і т.ін. У закладі може одночасно проживати 10 жінок з дітьми. Максимальний термін проживання -півтора роки. Сьогодні у гості до жінок, які проживають зі своїми малюками у соціальному центрі, завітали заступник голови ОДА Віта Атаманчук, директор Кіровоградського обласного центру соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді Сергій Пастернак, представник БФ "Відкрита Україна" Вікторія Вагжанова, пастори Християнської церкви "Перемога" Юрій Демидов та церкви "Прославлеие" Олексій Гореліков. Гості приїхали з подарунками (а це дитячі іграшки, книжки, підгузки, деякі речі для діточок та порошок для прання дитячої білизни), гарними й щирими словами підтримки та поздоровлень. Жінки, які проживають у центрі, у гарній домашній обстановці почастували гостей смачною випічкою власного виробництва та тортами, які люб"язно подарували кулінари кафе "Старе місто".

А минулого тижня, напередодні свята, до центру завітали учні та викладачі ДНЗ "Кіровоградський професійний ліцей сфери послуг". Майбутні парикмахери-візажисти влаштували молодими мамам справжнє свято краси: кожній створили святковий образ. Клієнтки центру та їх малюки взяли участь у спеціальній фотосесії - в рамках проекту, організованого Кіровоградським прес-клубом спільно з ліцеєм. Чарівні фото, створені фотохудожницею Оленою Карпенко, незабаром кожний кіровоградець зможе побачити на виставці. Слідкуйте за анонсами!
Комментарии

Вікторія Талашкевич 3 июня 2015 06:46
0
Наші вітання!
Ответить
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Vladyslav C.Квест-комнаты CAPTIVITY GAME
Эта сеть уже несколько лет называется Escape Game! Страница не соответствует действительности! Смотрите сюда https://escape-game.com.ua/…
Ирина .Урочище "Каскады"
Побывали в урочище, полюбовались его красоте и необычности пейзажа кировоградщины. Какие же катаклизмы пережила…
Валентина .​Серебряное озеро (Скала)
Усадьба "У Портных, Валя и Вадим" хотим сказать спасибо нашим гостям которые посетили наш дом и палаточный городок…