Як стати успішним фандрейзером?
Фандрейзер, благодійник, філантроп, меценат... Як розібратися з цими поняттями та зрозуміти, хто вони такі, та якы їх відмінності? Можна сказати одне – всі люди, яких називають цими словами, подібні і хочуть зробити добру справу. Докладніше про все це розповів кіровоградцям відомий експерт із розвитку благодійності Руслан Краплич, який представляє Фундацію імені князів-благодійників Острозьких і мешкає у місті Рівне.
Учасники Школи навчилися залучати кошти у свої громади із різних джерел, попрацювали у групах і дійшли згоди щодо того, чому люди дають або не дають гроші на благодійність. Чимало говорили про різні підходи у зборі пожертв, адже ця робота не така просто і потребує великої роботи. «Перша пожертва приходить між 7 та 11 зверненням» - каже Руслан Краплич.
Окремо говорили про фінансову життєздатність організації, яка полягає у вірному розподілі зусиль. Також учасники школи складали інформаційне повідомлення, граючи «шукали гроші» і «приміряли» риси ідеального фандрейзера. Наприкінці тренінгу кожен написав листа, в якому вказали сім пунктів, які реалізує впродовж шести місяців після тренінгу, щоб покращити спроможність організації залучати кошти. А організатори Школи обов’язково надішлють ці листи їхнім власникам восени!
Комментарии
Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!Что мне даст регистрация?