Краще гір можуть бути змагання зі скелелазання

04.06.15, 10:00

Вже багато років Кіровоградська область славиться своїми спортсменами-екстремалами в царині скелелазіння. Саме цей вид спорту все більше притягує до себе підростаюче покоління. Черговим доказом цього став Чемпіонат області зі скелелазіння серед школярів та гуртківців позашкільних навчальних закладів, який відбувся 30 травня на базі КЗ « Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді».

Цьогоріч на ці змагання приїхали близько 100 представників з 6 регіонів області. Учасників було розділено на 3 вікові групи в яких було визначено кращих з кращих в індивідуальній майстерності. Високі результати показали вихованці гуртків: КЗ»КОЦТКЕУМ» - Болокан Олеся, Шаповалов Єгор, Ніколаєв Єгор, Петлюренко Альбіна, Єрофєєв Матвій ( тр.Русінова В.М), СК «Динамо» - Борок Максим, Ткач Ярослав, Здір Яна, Токар Діана, Ульянченко Максим (тр. Побережець М.Й.) , ЗОШ №32 – Самойленко Наталія (тр. Коток І.В.), «ROYAL RENGERS» - Плохов Ніл ( тр. Чаловський А.В.) та вихованці будинку дитячо-юнацької творчості Олександрійської міської ради – Масяж Софія та Кіреєва Анастасія ( тр. Ізмайлос С.П.). В командній техніці практично у всіх вікових групах точилась запекла боротьба з перемінним успіхом між представниками команд «Центр» (тр. Побережець М.Й.) та КЗ «КОЦТКЕУМ» (тр. Русінова В. М.), виключенням стала тільки вікова група 2002-2003 року народження де друге місце виборола команда ЗОШ №32 (тр. Коток І.В.).

Всі учасники змагань були нагороджені смачними подарунками від спонсора змагань компанії «Волошкове поле», почесними грамотами і медалями КЗ «КОЦТКЕУМ» та неймовірними емоціями від проходження етапів змагань. З нетерпінням очікуємо звершень від скелелазів Кіровоградщини на Всеукраїнських та міжнародних змаганнях.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Ипподром КСК "Княжий двор"
Людмило, телефонуйте будь ласка на іподром - тут це новинний сайт, а не сторінка компанії: (050) 235-80-56
Вікторія .Научись танцевать ТВЕРК
Марино, запис - за тел.: (093) 409 87 31, (095) 647 00 59
Игорь .Юристи служби зайнятості розповіали про особливості претензійно-позовної…
Деякі центри зайнятості сумістно з пенсійним фондом невірно обчислюють страховий стаж а саме війсковослужбовцям…