Стенд-ап клуб починає працювати у Кіровограді

11.06.15, 12:00

Кіровоградський журналіст та КВН-щик Володимир Кондрашов ініціює у Кіровограді створення першого стенд-ап клубу! Загалом, для медійників слово стенд-ап (англ. stand-up "стійка") означає такий репортерський прийом, коли журналіст працює безпосередньо у кадрі, часто - на місці самої події. Втім, для більшості українців це слово означає скоріше сольно-гумористичний виступ перед аудиторією у вигляді розважального шоу, яке його на теренах України у першу чергу асоціюють із шоу "Comedy Club".

Особливість таких шоу в тому, що на сцені виступає конферансьє, який спілкується із глядачами, котрі сидять у залі, на актуальні теми, гостро жартує і навіть зачіпає присутніх. До репертуару ж стендап-коміків - артистів, які розважають публіку, - як правило, входять авторські монологи, короткі жарти та імпровізація із залом.

Автори ідеї стенд-ап шоу для Кіровограду - Володимир Кондрашов та його соратники, як кажуть, давно носилися із думкою відкрити стенд-ап клуб. І врешті-решт ідея стане реальністю цього літа - стенд-ап клуб під назвою "Stand-UP 0522" він працюватиме на базі нещодавно відкритого тайм-клубу "Берлога".

автор лого - Наталка Адріянова
автор лого - Наталка Адріянова
- Плануємо влаштовувати шоу кожного четверга раз на два тижні. Поки що це буде у кінозалі, але якщо буде багато народу, а ми у це віримо, то займемо все приміщення тайм-клубу, - ділиться планами із сайтом "Тусовка" Володимир Кондрашов. За його словами, перший виступ відбудеться у четвер 25-го червня і почнеться шоу о 20.00. Квитків на вхід, як таких, на початку старту проекту не буде, адже у тайм-клубі люди і так платять за перебування (25 грн./година). Втім далі, якщо організатори захочуть запросити гостей із Одеси чи Полтави, а такі плани є, очевидно, що вартість перегляду стенд-апів виросте.

Учасники першого стенд-апу - це кіровоградські гумористи з команд КВН "Маленький Париж" та "Наивность", а також шоумен Євген Манженко та поет Кіра Кенобі. Вестиме шоу відомий кіровоградський телеведучий - Павло Іванов. Тож, не пропустіть - у четвер 25-го червня о 20.00 у тайм-клубі "Берлога".Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Доброго дня! Це ви пишете на інформаційний новинний сайт. Якщо вам потрібна вам допомога - телефонуйте Номер 116111…
Светлана .Частный зоопарк в селе Озера НЕ РАБОТАЕТ
Здравствуйте, а вы не знаете сейчас зоопарк работает???
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!