Норвегія у серці України

Так назвали автори проекту ландшафтно-історичну композицію, яку створили та урочисто відкрили в Кіровоградській льотній академії НАУ 1 липня 2015 року, під таким девізом й пройшов у вищі цілий день, наповнений різними заходами відповідного змісту. Нагадаємо, що співпраця льотної академії з Норвегією за участю благодійних фондів «Міжнародний фонд соціальної адаптації» та «ЄвроАзія» почалося ще в минулому році і з часом тільки набирає сили й активності. Реалізовано вже цілий ряд дій, спрямованих на зміцнення, розвиток і розширення відносин колективу КЛА НАУ із норвезьким університетом Нурланд та рядом інших норвезьких інституцій. Ось і програма візиту Президентів обох благодійних фондів-партнерів в Кіровоград у перший день липня була надзвичайно насиченою. Почалася вона з урочистостей у сквері Аеронавігації КЛА НАУ, де зібрався колектив вищу, в якості почесного гостя прибула заступник губернатора Кіровоградщини Віта Атаманчук.


Наступним етапом програми стало проведення установчих зборів «Клубу українсько-норвезького партнерства» в аудиторії, повністю оснащеною стендами з інформацією про українсько-норвезькі відносини в їх історичній ретроспективі Установчими зборами було прийнято рішення про створення однойменної громадської організації, головою якої тут же обрали начальника академії Сергія Неділька, а почесними Президентами – Президентів фондів Володимира Рубцова та Олексія Іващенко. Крім того, обговорили основні напрямки діяльності Клубу та проект програми дій на найближчий рік, можливості розвитку та таке інше.

По закінченню роботи семінару, гості порушили до наступного етапу програми. Відбувся круглий стіл за участю слухачів курсів перепідготовки колишніх військових цивільним спеціальностям за рахунок норвезького фінансування, які зараз проходять у КЛА НАУ. Зустріч носила корисний конструктивний характер і завершилася анонімним анкетуванням учасників курсів. Але і цим офіційну програму візиту не було вичерпано. Гостям було надано можливість відвідати навчально-тренувальний центр пошуку і рятування КЛА НАУ, розташований в с. Дмитрівка, й поспостерігати за заняттями з практичної підготовки курсантів-рятувальників, які в даний час там проводяться в рамках виробничої практики другокурсників. Оцінивши рівень майстерності майбутніх авіаційних рятувальників, гості спільно з керівництвом льотної академії приступили до підведення підсумків дня, обговорення планів подальшої співпраці!
Комментарии
Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!Что мне даст регистрация?