Нові співочі таланти: Четвертий відбірковий тур «Караоке у Дендропарку»!

24.07.15, 10:00

Минулої суботи кіровоградський Дендропарк влаштував вже традиційне, справжнє свято для любителів живої музики та співу. На майданчику перед головною сценою парку відбулось справжнє "Караоке на майдані", участь у якому зголосились взяти десятки людей.

Правила гри хоч і нагадують телевізійну версію шоу та все ж мають свою родзинку. В першому турі, за допомогою пісні "Ой, Смереко", було обрано 8 учасників. Репертуар запропонованих організаторами пісень був надвідомий, тому увесь парк в один голос підспівував учасникам "Караоке в Дендропарку".

В півфіналі зійшлись у справжньому співочому батлі 4 учасника серед яких, за оплесками, було обрано двох фіналістів. Ними стали дві дівчинки - Христина та Анжеліка. Ну і звичайно улюблена частина фіналу - збір грошей у капелюхи. Після недовгих підрахунків, організатори одразу визначили переможця. Ним стала Христина, яка зібрала 82,55 грн., а її опонентка Анжеліка - 42 грн.

В подарунок від Дендропарку, дівчата отримали картку зі значною сумою для відвідування атракціонів. А Христина, по праву, отримала сертифікат на участь у фінальному гала-концерті проекту "Караоке у Дендропарку"!Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Кировоградский главпочтамт
Однозначно треба звернутися до Укрпошти, а не на сайт "Тусовка" (де ви зараз знаходитесь), бо це інформаційно-розважальне…
Вікторія .Відпочинковий комплекс "Казанок"
Не знаю, але мені здається навряд чи - там немає ліжок
Вікторія .Свадебные мелочи
Будь ласка!