Щоб допомогти лісовим жителям у біді, діти разом з Сонячним зайчиком та Вороною їздили до лісу!

27.07.15, 10:00

Днями у Дендропарку відбулась сімейна ігрова програма від ГО «Центр розвитку людини і сім’ї «Сонячний зайчик»». Дітки від 1 до 10 років залюбки грали з Сонячним зайчиком, разом танцювали, виконували цікаві завдання, були чудовими акторами, розігруючи казку «Теремок», а також дізнавались про ліс, правила поведінки в ньому та знайомились з його мешканцями.

Щоб допомогти лісовим жителям в біді, діти разом з Сонячним зайчиком та Вороною їздили до лісу. Тут вони вчились любити, оберігати і турбуватись про природу та її мешканців: всі разом прибирали сміття з лісової галявини, гасили пожежу, захищали вороняче гніздо з майбутніми пташенятами від хитрої Лисиці, а також збирали подарунки для білочок, створювали музичний оркестр, грали в рухливі ігри, водили хороводи.

Колектив «Сонячного зайчика» виказує вдячність активним батькам за участь у сімейному святі, за підтримку та спільну гру разом зі своїми малюками, адже дитинство швидко минає, а теплі спогади сімейного дозвілля залишається на все життя!
Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Частный зоопарк в селе Озера НЕ РАБОТАЕТ
Дякуємо! Видалили його з активного розділу сайту
Артем .Система замовлень і доставки Mister. Am
Зробив замовлення в додатку Mister.Am При оформленні замовлення вказав використати свій накопичений кешбек в розмірі…