Військові Кіровоградщини проходять масове тестування на гепатит
31.07.15, 14:00
Днями у Кіровоградському обласному госпіталі почалася масштабна кампанія тестування на гепатит С військових, які повернулися із зони АТО. У рамках цієї акції заплановано провести швидкий експрес-тест і якщо він позитивний, то військовим потрібно проходити додаткові аналізи, пише "Рідний Кіровоград" Координатор обласної благодійної організації «Відкрите серце» Наталія Каплун розповіла, що в обласний госпіталь було спеціально передано 50 експрес-тестів для бійців із зони АТО.
![Геннадій Сябренко, Наталія Каплун, Андрій Гардашніков та невідомий](https://d.tusovka.kr.ua/data/news/004769/images/19957/in-text-d84b86bf6eb3d1306b579345214e387c.jpg)
Геннадій Сябренко, Наталія Каплун, Андрій Гардашніков та невідомий
"На сьогодні в обласному госпіталі пройшло лікування 600 учасників бойових дій. Всі пацієнти проходять обстеження на гепатит, СНІД, туберкульоз та інші небезпечні захворювання. Із 111 протестованих учасників АТО у 19 людей (17%) виявлено гепатит. Оскільки, ця хвороба небезпечна, яка може викликати цероз печінки чи рак, то вважливо її виявляти на ранніх стадіях", - наголосив головний лікар обласного госпіталю Геннадій Сябренко. І додав, що протягом чотирьох днів планується використати всі експрес-тести, які були передані благодійною організацією "Відкрите серце".
![](https://d.tusovka.kr.ua/data/news/004769/images/19956/in-text-74b055c72909acd155da262ca441b3fa.jpg)
Комментарии
Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!Что мне даст регистрация?