​Зірковий вечір: у Кіровоградському Дендропарку танцювали всі

04.08.15, 16:00

Справжній калейдоскоп зірок найвищого рівня представив суботнього вечора своїм гостям кіровоградський Дендропарк.

З дев’ятої години вечора, коли в силу почала вступати темна пора доби, на сцені Дендропарку почали з’являтися найвидатніші таланти нашого міста. Та головний сюрприз чекав на всіх в кінці цього запального та драйвового вечора.

За ініціативи голови наглядової ради Корпорації «ХХІ Століття» Лариси Онул спеціальними гостями найколоритнішого розважального епіцентру міста стали справжні зірки, чиї обличчя знайомі мільйонам. Це Андрій Глушик - фіналіст проекту «Танцюють Всі-2» та Яна Абраімова - фіналістка проекту «Танцюють Всі-7».

Та про все по порядку. Варто відзначити, що цього вечора Дендропарк зібрав мабуть чи не рекордну кількість відвідувачів. Воно й не дивно, адже цього вечора було все - запальні танці, зворушливі та динамічні виступи вокалістів та надзвичайно епатажні виступи кіровоградських рок-н-рольщиків.

Надзвичайно «розкачкали» натовп учасники акробатичного балету «Три з половиною», неемовірні виступи яких просто не дали нікому змоги залишитись байдужими.

Після довгого очікування, дочекавшись «десерту», гості дендропарку побачили виступи зірок всеукраїнського рівня. Андрій та Яна брали участь в спектаклі "Барон Мюнгаузен", а також є колишніми артистами балету шоу-проектів "Х-фактор" та "Україна має талант".

Надзвичайна грація, пластика, філігранно відточені рухи - саме так можна охарактеризувати учорашній «цвях програми». Можна сказати впевнено – глядачі чекали не даремно.
Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!