Мрії Вадима Канащука

04.08.15, 10:00

3 серпня 2015 року в Кіровоградському обласному художньому музеї відкрилася персональна виставка творів «В полоні мрій» молодого митця Вадима Канащука - студента Львівської Національної академії мистецтв.

З творчістю відомого молодого кіровоградського художника Канащука Вадима вже мали можливість познайомитися відвідувачі музею ще наприкінці липня минулого 2014 року. На персональній виставці було представлено біля 80-ти робіт (ікони, портрети, пейзажі, натюрморти), створених у 2013-14 рр. під час навчання у Львівській Національній академії мистецтв. Це були перші спроби зображення навколишнього світу, відображення пошуку саме власного стилю й творчої манери. Маючи колосальну працездатність, жагу до всього нового й цікавого, безліч цікавих ідей художник не збирається зупинятися на досягнутому. Можна по-доброму позаздрити наполегливості, енергії цього юнака. Адже, починаючи з 2011 року Вадим Канащук бере активну участь у художніх виставках та культурно-мистецьких проектах:

2011 р. - церква Покрови Пресвятої Богородиці (м. Львів);

2012 р. – гуртожиток інституту фізичної культури (м. Львів),

2012 р. - ЗОШ – інтернат (м. Кіровоград);

2013 р. – Кіровоградська обласна універсальна наукова бібліотека імені Д.Чижевського (м. Кіровоград);

2013 р. – молодіжний навчальний центрімені Св. Івана Боско(м. Львів);

2013 р. - церква Покрови Пресвятої Богородиці (м. Львів);

2014 р. – Український католицький університет (м. Львів);

2014 р. - Кіровоградський обласний художній музей (м. Кіровоград);
2014 р. – хостел «Вілла Юлієтка» (м. Львів);

2014 р. - банк «UniCreditBank»(м. Львів);

2014р. - ТЦ «Скриня»(м. Львів);
2015р. - музейно – виставковий центр (м. Калуш);

2015 р. - Українськийкатолицький університет (м. Львів);

2015р. - Національний університет «Львівська політехніка» (м. Львів);

2015 р. - Національний музей імені Андрея Шептицького (м. Львів);

2015 р. - галерея «Пори року» (м. Львів);

2015 р. - Всеукраїнська мистецька виставка: Присвята Героям України «Лики Свободи» (м. Київ);

2015р. – Львівський музей етнографії та художнього промислу (м. Львів);

Не залишається митець осторонь і від благодійництва. Вадим Канащук виявив бажання і передав живописні роботи «Марс наступає», «Долина», «Космос» (2014) для участі у VІ Великодньому благодійному аукціоні, який відбувся у квітні 2015 року в стінах музею (як відомо, кошти були направлені для закупівлі медичного та реабілітаційного обладнання для учасників АТО).

Нещодавно, в липні, в Кіровоградському художньо-меморіальному музеї О.Осмьоркіна було відкрито виставку творів Львівської молодіжної художньої спілки «ALLAPRIMA».Ініціатором проведення виставки був один із керівників цієї молодіжної спілки Вадим Канащук. Експозицію склали живописні й графічні твори студентів та викладачів Львівської національної академії мистецтв.

На виставці в обласному художньому музеї представлено переважно квіткові натюрморти («Польові квіти», «Ніжність», «Осінній натюрморт»), а ще ліричні пейзажі («За обрієм», «Після дощу», «Зима») та абстракційні, філософські роботи («А ми удвох», «Ілюзія», «Потік емоцій»), які розкривають нам такий цікавий внутрішній світ живописця. Цими творами він намагається показати свою індивідуальність, емоційність світосприйняття, постійний пошук свого особистого шляху в мистецтві…Доповнюють експозицію друковані матеріали (запрошення, афіші, буклети, журнали), які вже свідчать про поступове професійне зростання молодого автора.

Під час відкриття виставки Вадим Канащук передав до фондового зібрання Кіровоградського обласного художнього музею живописні роботи «Відлуння» та «Вечоріє…» (2015).

Леся Дмітрієва , науковий співробітник відділу науково-просвітницької роботи Кіровоградського обласного художнього музею
Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!