«Скажи, яку книгу ти читаєш - і я скажу, хто ти»

21.08.15, 14:00

Нещодавно в Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва ім. О. М. Бойченка стартував фотопроект «Скажи, яку книгу ти читаєш - і я скажу, хто ти». В його рамках усі бажаючі можуть стати учасниками захопливої, безкоштовної фотосесії з улюбленою книгою. Усе що для цього потрібно – фантазія, вільний час та улюблена книга.

Днями відбулись три цікаві фотосесії за участі юних кіровоградок – Ганни, Даші та Катерини. Дівчата принесли улюблені книги і разом з бібліотекарями продумали образи для фотосесії та обрали місця для фотозйомки. А наш фотограф втілив ці образи в життя.

Фотознімки вийшли гарними та цікавими. Самі дівчата не очікували від себе таких яскравих перевтілень! Ролі балерин, вампірів та героїнь любовних романів вони втілили на «5 балів».

Усі фото проекту будуть презентовані восени в рамках Фестивалю молодіжної книги на вулиці Дворцовій, а кілька цікавих кадрів можна побачити вже зараз.

Якщо ж Ви також бажаєте стати учасниками наступної фотосесії то звертайтеся до Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. О.М.Бойченка за адресою - вул. Декабристів 6/15 або за телефонами: 0954712767 Букач Тетяна; 0669457664 Корінь Христина.

Нагадуємо, що усі учасники проекту отримають подарунки – друковані фотографії з фотосесії.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!