Титанове "серце" України знов битиметься на Кіровоградщині

20.09.15, 16:00

ООО ПКФ “Велта” розпочала відбудову втрачених 60% потужностей внаслідок пожежі близько року тому. У вересні 2015 року відкрилось фінансування реконструкції Фабрики №1 у відділенні гравітаційного збагачення на гірничо-збагачувальному комплексі з видобутку ільменіту (Кіровоградська область, титанова руда). Після масштабної пожежі компанія продовжувала роботу на Фабриці №2.Відбудована ділянка дозволить вивести ГЗК на повну потужність – 300 тис. тон ільменіту на рік.

“Роботи стартували, і ми плануємо завершити будівництво навесні. В квітні, після морозів, які виключають запуск з використанням води, заплановані пуско-налагоджувальні роботи. Для того, щоб вкластися в стислі строки деякі етапи будуть запаралелені ” – повідомив Ношреван Руруа комерційний директор компанії “Велта”.

Проект нової фабрики удосконалений, спеціалісти з проектного віділлу компанії врахували минулий досвід для підвищення комфорту та ефективності роботи. Будівництво заплановано в три етапи: відновлення та заливка фундаменту; встановлення металокаркасу та обшивка споруди; технологічна обв’язка, монтаж електричних мереж та монтаж устаткування. Серед постачальників обладнання будуть як українські компанії, так і кращі серед компаній гірничого напрямку з південної Африки та Європи. Нагадаємо, що 8 жовтня 2014 року на Фабриці №1 гірничо-збагачувального комплексу компанії “Велта” спалахнула пожежа. Завдяки оперативному реагуванню постраждалих серед співробітників не має. Триває досудове розслідування причин пожежі.

Довідка: ТОВ Виробничо-комерційна фірма "Велта" українська компанія, що створена у 2000 році та володіє двома ресурсними активами в Кіровоградській області – Лікарівське та Бирзулівське родовищем. На базі останнього компанією було побудовано протягом рекордних 8 місяців 2011 року гірничо-збагачувальний комплекс з видобутку та переробку ільменітового концентрату. Загальна кількість створених робочих місць понад 500. Генеральний директор компанії – Андрій Бродський. Компанія - одна з небагатьох українських гірничих компаній, що підтвердила ресурсну базу родовища за міжнародними стандартом JORC. «Велта» веде прозорий та соціально відповідальний бізнес, це підтверджує міжнародний фінансовий аудит, який щороку проводять спеціалісти Backer Tilly.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!