Відкритий чемпіонат міста з більярду: Комбінована піраміда

24.09.15, 10:00

В суботу, 19 вересня, в більярдному клубі «Котовський» відбувся відкритий чемпіонат міста з більярду - «Комбінована піраміда». Ця спортивна подія була присвячена Дню Міста, чемпіонат відбувся за підтримки місцевої організації партії «УКРОП», на заході були присутні голова Кіровоградської обласної парторганізації «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» Михайло Бєжан, та заступник голови Василь Ращупко.

Чемпіонат зібрав 38 учасників з трьох міст: Кіровограда, Світловодська та Кременчука, які були розділені на «любителів» та «професіоналів». За словами організаторів цей «поділ» був досить умовним, оскільки загальний рівень гравців дуже високий. Ігри проходили в двох групах переможці котрих повинні були зустрітись в фіналі, для визначення абсолютного чемпіона турніру. Слід зауважити, що боротьба на всіх етапах була надзвичайно напруженою.

Абсолютним чемпіоном турніру став ветеран більярдного спорту, срібний призер чемпіонату Європи серед ветеранів Віктор Олександрович Сорочан, віце-чемпіоном став Степан Тадійович Мірончук. Організатори турніру пообіцяли, що подібні змагання стануть традицією для Кіровограда, і проводитимуться щорічно.

Організувати турнір допомогли дирекція клубу та Кіровоградська обласна парторганізація «Українське об’єднання патріотів – УКРОП», яка долучилась до формування призового фонду, придбання нагород та кубків.
Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Борис .Кіровоград: Диво Ейфеля на Інгулі
Випадково побачив цей міст по TV і збагнув, що за півстоліття я проїжджав по ньому багато разів, але ніколи не бачив…
Вікторія .Кировоградский главпочтамт
Однозначно треба звернутися до Укрпошти, а не на сайт "Тусовка" (де ви зараз знаходитесь), бо це інформаційно-розважальне…
Вікторія .Відпочинковий комплекс "Казанок"
Не знаю, але мені здається навряд чи - там немає ліжок