Благодійний фонд зі Знам'янки вступив до Всеукраїнської Коаліції

26.09.15, 10:00

Кіровоградський обласний благодійний фонд "Повернення до життя" став членом Всеукраїнської Коаліції з Репродуктивного Здоров'я та Планування сім'ї. Ця знана і шанована на Кіровоградщині організація була створена у квітні 1999 року як міська благодійна організація у Знам'янці, а у вересні 2003 року фонд був реорганізований в обласну організацію та зареєстрований в Кіровоградському обласному управлінні юстиції.

Фонд фінансують:
- МБФ "СНІД Фонд Схід-Захід";
- МБФ "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні";
- МБО "Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ";
- МБФ "Хайфер Проджект Інтернешенл".

За час роботи організації був створений реабілітаційний центр для алко- та наркозалежних людей зі стаціонарним перебуванням.
Реабілітаційний центр розташований в с. Плоске Знам'янського району. Люди, які проходять реабілітацію, в процесі свого одужання самі побудували цей центр і тепер допомагають іншим повернутися до життя без наркотиків. Процес психологічного одужання в Центрі заснований на всесвітньо визнаній програмі 12 Кроків. Центр не є релігійно-орієнтованим. В ньому розвивається соціальне підприємництво: кролеферми, інкубатори, теплиці, птахівництво, садівництво, виготовлення кормів для птиці і кроля, вермікультура, вирощування малини та бджільництво. За час роботи реабілітаційного центру понад 1000 осіб скористалися його послугами. Тел. для довідок (щодня з 09-00 до 19-00) – +38 066 9953848. Час роботи цілодобово.

Також було створено соціальне бюро "Лілія" для надання соціального супроводу та консультативної допомоги нужденним. За час роботи бюро його послугами скористалися понад 700 осіб. Соціальне бюро "Лілія" розташоване в м. Кіровограді за адресою вул. Пашутинська, буд. 5/24, кв.16. Тел. для довідок: +38 0522 275430. Час роботи з 10-00 до 17-00. У м. Кіровограді та м. Знам'янка з 2002 року працюють проекти зі зниження шкоди середу уразливих груп населення. Цією послугою користуються понад 4000 осіб.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!