Ігор Токар - про професію щасливої людини
26.09.15, 14:00
Днями у Кіровограді пройшов третій тренінг у рамках проекту "Професія щасливої людини", що виконується за програмою "Активні громадяни" за сприяння Британської ради.
![](https://d.tusovka.kr.ua/data/news/005030/images/20849/in-text-10484555_963527840375975_9081563966526867289_o.jpg)
![](https://d.tusovka.kr.ua/data/news/005030/images/20852/in-text-12017709_963528237042602_1716951009047589890_o.jpg)
![](https://d.tusovka.kr.ua/data/news/005030/images/20855/in-text-12045496_963528277042598_5827008479117108164_o.jpg)
Днями у Кіровограді пройшов третій тренінг у рамках проекту "Професія щасливої людини", що виконується за програмою "Активні громадяни" за сприяння Британської ради.
Комментарии
Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!Что мне даст регистрация?