Старт благодійного проекту «Марафон краси» зібрав 17 800 грн.
13.10.15, 12:00
Минулого тижня у Тайм-клубі Берлога відбувся старт благодійного проекту «Марафон Краси». На заході зібрались учасниці проекта та всі, кому цікава тема здорового способу життя та допомога військовим.
На учаснить також чекає 4 цікавих майстер-класи:психологічний тренінг від Центру психології Альта, кулінарний майстер-клас з приготування дієтичних десертів від відомого кулінара та кондитера Галини Артеменко, майстер-клас з самомасажу від масажиста Вікторії Вечеровської та заняття в школі макіяжу MAKE-UP ATELIER PARIS від Наталії Аліфанової.
На заході учасниць Марафону та гостей заходу чекало знайомство з командою проекту, виступи талановитих танцівниць Галини Шестопал, Ірини Шелковенко, Олександри Музиченко та тренерів напрямку Zumba студії «Фітнес-Манія». Запальними піснями порадувала гостей співачка Ганна Ерьоміна.
На учасниць чекали подарунки від компанії Avon та студії флористики «Квіткове подвір’я». Також гості заходу могли придбати речі від магазину авторського одягу українських дизайнерів – Colibri. Всі вирученні кошти були передані в благодійну скриньку.
Організатор проекту - Резніченко Катерина телефон: 099 208 03 16 пошта - Reznichenko.kateryna@gmail.com
Комментарии
Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!Что мне даст регистрация?